LONEWOLF

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 70 MB
  • Version 1.2.79
  • Dil Türkçe
  • Firma FDG Entertainment
Android cep telefonunuza indireceğiniz Lonewolf mobil oyununda heyecan verici anlar sizleri bekliyor olacak.

Özellikle tasarımı itibariyle çok fazla dikkat çeken Lonewolf mobil oyununu değerlendirmek isterseniz sizde Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunun hikayesi oldukça farklı olup içerikleri de oyuncuları etkileyecek niteliktedir. Siyah beyaz çizim şeklinde oluşturulan Lonewolf mobil oyunu ile kendinize bambaşka bir dünya oluşturabilirsiniz. 

Oyunun her hali sizi büyük bir maceranın peşine götürecektir. Kendinizi oyuna kaptırın, tüfeğinizi asla kaybetmeyin ve nişan alın. Düşmanlarınız karşınızda sizi bekliyor olacak. Kara kalem ile çizilen oyun sahneleri sizi her zamanki nişancılık oyunlarına göre daha da etkileyecektir. Sizde nişancılık kabiliyetlerinizi kullanarak düşman saflarını yok edebilirsiniz. 

Sadece silahınız ve siz varsınız. Yapacak hiç bir şey yok, düşmanları öldürecek alanı temizleyeceksiniz. Rüzgarı hissediyorsun, mesafeyi biliyorsun hedefin hareketlerini algılıyorsun. İyi gözlemleyin ve tek atışta indirin. Büyük bir kaosun içine girerek düşmanlarınızı bir bir indirmeye çalışacaksınız. Oyunda başarılı performans sergilemek için hayatta kalmalı ve kazanan kişi olarak puanları cebe indirmelisiniz. Böylelikle oyunun tadı çıkmış olacak. 

LONEWOLF indir
DİĞER SÜRÜMLER